FD900

13.09

FD2200

FD2200 TS

Grillo FD serileri ile geniş, engebeli arazilerde çim biçme sorun olmaktan zevkli bir iş haline gelir. Tamamen iş makinesi olarak imal edilmiş FD serisi araçlarla tüm gün durmadan çim/ot biçebilirsiniz.

Öne monte edilen ve şaseye sabit olmayan biçme ekipmanı yüzeyi tarayarak gider. Operatör yaptığı işi en iyi şekilde görerek makineye kumanda eder. Önde bulunan biçme ekipmanı sayesinde ağaç altlarına kolaylıkla girerek ufak makinelere daha az iş bırakır. Tüm fonksiyonlarına kullanıcı oturduğu yerden kumanda eder. Hidrolik direksiyona ve konforlu bir koltuğa sahiptir.

Hidrostatik şanzımana sahiptir, ihtiyaç duyduğunda otomatik 4x4 çekiş pozisyonuna geçer. Yön Tekerleri arkada olduğundan üstün manevra kabiliyetine sahiptir. Dönüş çapı 62 cm dir. Bu özellikle geniş alanları biçen bu büyük çim canavarları ufak alanlarda da ağaç araları, çiçek bahçeleri vb alanları da kolaylıkla biçebilmektedir.


Biçilen çimleri toplama deposuna gönderen emiş türbini mevcuttur. Geniş çim toplama deposu içinde bulunan dağıtıcı sayesinde optimum seviyede dolar, en büyük özeliklerinden biri çim deposunun yerden 2 mt yükselerek çimleri boşaltabilmesidir ki bu özellik zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Grillo Karakteristik Özellikler

Vakumlu Çim Toplama Özelliği

Grillo FD serilerinde biçilen çimler emiş türbini ile emilerek toplama deposuna gönderilir. Bu sayede çim kırpıntıları olabildiğince temizlenmiş olur.

Öne Monteli Biçme Tablası

Grillo FD serisi profesyonel çim biçme makinelerinde , biçme tablası makinenin önüne monte edilmiştir, sabit olamayan zemine göre yüzem hareketi yapan biçme tablaları klasik çim biçme traktörlerinden hem kullanış hem sağlamlık açısından büyük ara farkla önde gelmektedir. FD2200 ve 2200 TS modellerinde bıçaklar darbe emiş özelliğine sahiptir.

Yükseğe Boşaltma Özelliği

Grillo FD serilerinde standart olarak sunulan yükseğe boşaltma özelliği sayesinde biçilen çimler römork, pick up yada şehir için çöp konteynerlerine direk boşaltım yaparak zamandan ve maliyetten tasarruf sağlar.

Please reload