W2900 Serisi

Türkiye çim biçme traktörü piyasının en iddali ürünü olan W2900 serisi çim biçme traktörleri , kullanıcılardan gelen talepler doğrultusunda en optimum özelliklerde imal edilmiştir.

w2927.jpg
W2927 (2).jpg

Güçlü Motor

27 hp , çift silindirli, 803 cc, yağ soğutma radyatörlü, Geniş servis ve yedek parça ağına sahip Amerikan Brigss and Stratton marka motorlar kullanılmaktadır.

122 cm Ağır Hizmet Tipi Biçme Tablası

Biçme tablası toplam 120 cm biçme genişliğinde iki adet yüksek emiş gücüne sahip kanatlı bıçaklıdır. Kalın çelikten imal edilmiş çarpmalara karşı dayanıklıdır. Alüminyum tablalardaki kırılma problemleri yaşanmaz

Çelik Bıçak Kulesi

Piyasadaki birçok çim biçme traktöründe sürekli kırılan aleminyum bıçak kulesi yerine sağlam çelik malzemeden imal bıçak şaftları ve yine çelik bıçak kovanları mevcuttur. Bu sayede darbelere karşı oldukça dayanıklıdır. 

400 lt Elektrikli Sepet

İsveç malı elektrik kontrollü linear ile açılıp kapanan 400 lt verimli çim toplama sepeti

Benzin Deposu

Motor bölümünden ayrı yere monte edilmiş benzin göstergeli deposu, extra güvenlik sunar.

Please reload

Ağır Hizmet Tipi Şanzıman

Amerikan malı, Hydrogear ağır hizmet tipi filtreli ve 1" aks çapında filtreli  hidrostatik şanzımanlar kullanılmaktadır.

Geniş Boşaltım Tüneli

Piyasadaki tüm çim biçme traktörlerinden daha geniş ebatlardaki boşaltım tüneline sahiptir. Böylece nemli çimde sorun olan tıkanma problemleri yaşanmaz

Demir Döküm Ön Aks

Tümsekleri , kaldırımları aşarken zarar gören profil akslara nazaran 4 kat daha dayanıklı demir döküm önk aks ağır hizmet kullanımlarına yönelik üretilmiştir.

Otomatik Bıçak Stop

Hava akış sistemi ile çalışan, sepet dolduğundan otomatik bıçak stop sitemi vardır. Sepetteki hava çıkışı seviyesinde azalma olduğunda bıçaklar otomatik olarak stop eder bu sayede sepetin %90 na kadar doldurarak sepet kapasitesini tamamıyla kullanır aynı zamanda boğaz tıkanıklıklarının önüne geçilmiş olur. İstenildiğinde bu özellik buton sayesinde devre dışı bırakılabilir.

Please reload

Teknik Özellikler